l Bazaprzyjemnosci
Podstawowe informacje o ochronie danych+

Odpowiedzialny za przetwarzanie danych osobowych

MEDIA ADGO, S.L
Numer VAT: ESB66137704
ulica Consell de Cent, 357-359 1ºA, 08007 Barcelona, Hiszpania
+34 933 48 74 12
uzytkownik@mediaadgo.com

Cel

Utrzymanie relacji w związku z losowaniami, konkursami lub promocjami organizowanymi przez Media Adgo oraz przesyłaniem informacji handlowych i prowadzeniem badań rynkowych, a także przesyłem danych w celu realizacji działań reklamowych i badań rynkowych.

Legitymizacja

Uzasadniony stosunek umowny dotyczący zarządzania losowaniami, konkursami i promocjami; wyraźna zgoda na wysyłanie komunikatów handlowych oraz wyraźna zgoda na przekazanie danych do realizacji działań reklamowych i badań rynkowych.

Odbiorcy

Twoje dane będą przekazywane za Twoją wyraźną zgodą do podmitów trzecich, firm, organizacji i / lub inych podmiotów zainteresowanych realizacją działań reklamowych i badań rynkowych. Twoje dane mogą również zostać przekazane w przypadku zobowiązania prawnego.

Prawa

Dostęp, poprawianie, anulowanie, sprzeciw, ograniczenie przetwarzania, przenoszenie danych i nie podleganie automatycznym indywidualnym decyzjom.

Więcej informacji

Szczegółowe informacje na temat ochrony danych można znaleźć w naszej Polityce prywatności: Polityka Prywatnosci

Zobacz także nasz Regulamin: Regulamin


O Nas


Bazaprzyjemnosci

Bazaprzyjemnosci

Bazaprzyjemnosci

Bazaprzyjemnosci jest internetowym programem lojalnościowym, w którym można brać udział za darmo. Użytkownik nie ma żadnych zobowiązań wobec internetowego programu lojalnościowego, z wyjątkiem tych, o których mowa w niniejszych warunkach.
Dane osobowe użytkownika są przechowywane w bazie danych użytkowników. Baza danych użytkowników bazaprzyjemnosci.pl podlega hiszpańskiej Ustawie o ochronie danych osobowych.

USŁUGICo robimyMarketing Afiliacyjny

Emailing & Display

Bazy Danych i Monetyzacja

Outil de suivi

Aktualności


Wiadomości

 

ZAREJESTRUJ SIĘNajciekawsze oferty w internecie w Twoim zasięgu! Zapisz się do naszego klubu Bazaprzyjemnosci i otrzymuj najlepsze oferty online.

Rezygnacja z subskrypcji

Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości od Bazaprzyjemnosci napisz maila na adres: